İK Politikası

İnsan Kaynakları departmanımız, belirlenen hedeflere ve başarılara ulaşmakta en önemli faktörün insan olduğunun farkındadır ve bunu kendisine temel ilke edinmiştir. Misbaşak ailesi, hedeflerini gerçekleştirmenin gücünü çalışanından ve dolayısıyla insan kaynaklarından almaktadır.

Misbaşak, kaliteli personeli ile birlikte müşteri memnuniyetini sağlamayı, evrensel standartlarda kalite ve ürün sunumuyla büyümeyi hedeflemektedir.

Şirketimizin başarısında en büyük etkeni çalışanlarımızın motivasyonu olarak görüyoruz. Müşteri odaklı, topluma karşı sorumlu ve etik değerlere önem veren, eğitime ve gelişime açık, bilgi, beceri ve yetkinliklerini sürekli geliştirmek isteyen bir ekiple büyüyoruz.

İnsan Kaynakları Stratejimiz

Şirket hedeflerine odaklanmış, takım ruhu ile çalışan, sürekli gelişen ve geliştiren, mutlu, motivasyonu ve performansı yüksek bir insan gücü oluşturarak grubumuzun hedeflerine ulaşmasını desteklemektir.

Misbaşak yöneticilerini kendi içinden yetiştirmektedir.

Nitelikli insan kaynağı ile başarı ve gelişimin sağlanacağının bilincinde olan Misbaşak, İnsan Kaynakları Yönetiminin önemine inanmaktadır.

İş Başvuru Formu

Kişisel Bilgiler

Mesleki Bilgiler

Çalıştığınız Son 3 Şirket

Referanslar

Haberdar Olun!

Bir Misbaşak süreli yayını olan Keyf-i Mis, birbirinden renkli ve leziz içerikleriyle sizlerle!