Gıda üretiminde çevreye duyarlı bir şekilde misafirlerimizin memnuniyetini ön planda tutarak, çalışanlarımızın sağlığı ve güvenliğini koruyarak yönetim sistemlerinin sürekli gözden geçirilmesi, geliştirilmesi ve iyileştirilmesi çalışmalarını aralıksız olarak yürütmekteyiz.

Bu faaliyetlerimiz çerçevesinde MİSBAŞAK A.Ş olarak uluslararası kalite belgelerimizi siz değerli misafirlerimizin bilgisine sunmaktan gurur duyuyoruz.

TS EN ISO 9001 : 2008 Kalite Yönetim Sistemi Belgesi

Tasarım aşamasından başlayarak üretim, pazarlama ve satış sonrası hizmetlere kadar tüm aşamaları kapsayan ve sürekli gelişmeyi hedefleyen Kalite Yönetim Sisteminin uygulanmasıyla müşteri memnuniyeti, kalitenin her aşamada uygulanmasıyla müşteri güveni, kuruluşta kalite anlayışının gelişimi ve çalışanların tatmini ve üretimde verimlilik sağlamaktadır.

TS ISO EN 22000 : 2005 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi Belgesi

Bir gıda zincirinde hammadde temininden başlayarak, gıda hazırlama, işleme, üretim, ambalajlama, depolama ve lojistik gibi değer zincirinin her aşamasında analizler yaparak, gerekli yerlerde kritik kontrol noktalarını belirleyen ve bu noktaları izleyen herhangi bir problemi henüz oluşmadan önleyen sistemin korunmasını sağlayarak belirli normlara uygun ve güvenilir gıdaların üretilmesine yarayan bir gıda güvenliği sistemidir.

TS EN ISO 14001 : 2004 Çevre Güvenliği Yönetim Sistemi Belgesi

Çevre politikamız ve amaçlarımızla uyumlu olarak, faaliyetlerimizin ve ürünlerimizin çevre üzerindeki etkilerini kontrol etmek suretiyle, üretimimize çevre duyarlılığı bilinciyle devam etmekteyiz. Çevre Yönetim Sisteminin uygulanması ile ulusal ve uluslararası mevzuat gereklilikleri yerine getirilmekteyiz.